Tradycja i Stabilność

BAILDONIT jest najstarszą i najbardziej stabilną marką na rynku polskim (1936) związaną z obróbką skrawaniem. Dostarczamy produkowane w Polsce płytki wieloostrzowe oraz narzędzia do obróbki skrawaniem.


Międzynarodowe Doświadczenie i Rozwój

Od 1998 roku należymy do szwedzkiego koncernu Sandvik AB, który od pół wieku utrzymuje pozycję światowego lidera w świecie obróbki skrawaniem. Sandvik AB to doświadczenie oraz dynamiczny rozwój a ścisła współpraca wewnątrz koncernu pozwala na systematyczne unowocześnianie i dostosowywanie naszej oferty do potrzeb naszych klientów.

Nasz Cel

Naszym głównym celem jest oferowanie i sprzedaż produktów i usług w taki sposób, aby klienci posługujący się naszymi płytkami i narzędziami skrawającymi w obróbce metali mogli podnosić swoją produktywność a współpraca z nami była prosta i skuteczna. Dlatego we wszystkich naszych przedsięwzięciach kierujemy się zasadą BAILDONIT — Z NAMI TO PROSTE

Z Nami To Proste

Naszym klientom oferujemy szereg korzyści wynikających ze współpracy z Sandvik BAILDONIT. Marka BAILDONIT oznacza najlepszą jakość za przyjazną cenę. Dzięki produkcji w Polsce oraz szeroko rozwiniętej sieci dystrybucji zapewniamy szybkie i terminowe dostawy.

Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów - poza jasną strukturą rozwiązań uniwersalnych spełniamy niestandardowe potrzeby w zakresie płytek specjalnych. Fachowo wyszkolony zespół przedstawicieli regionalnych, doradztwo techniczne oraz ciągły rozwój produktu pozwalają nam na indywidualne i elastyczne podejście do klienta.

Wieloletnie doświadczenie w kontaktach handlowych w kraju i na świecie (Europa, USA, Kanada, Australia) pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym profesjonalnym poziomie.

Kompleksowa Oferta

Oferujemy płytki wieloostrzowe z węglików spiekanych, noże składane, głowice frezerskie oraz narzędzia do następujących aplikacji:

Jakość — To Nie Tylko Hasło

SANDVIK BAILDONIT dwukrotnie został uhonorowany nagrodą Przedsiębiorstwo Fair Play, również dwukrotnie uzyskał laur Czarnego Diamentu przyznawany przez Lożę Katowicką Business Centre Club, a w 2001 roku firma została zaliczona do grona złotej piętnastki najlepszych firm w Polsce otrzymując nagrodę Złotego Grosza. Posiadamy również Certyfikat Zintegrowanego Systemu Jakości i Ochrony Środowiska ISO 9001 oraz ISO 14001.